Financujete bydlení? Hypotékomat nabízí nejvýhodnější hypotéky na trhu! Přesvědčte se sami!

Refinancování hypotéky je určeno pro ty, kteří již svůj hypoteční úvěr mají a blíží se konec fixace (období, po které je výše úroku garantována bankou).

V současné době se dá říct, že každý získá lepší podmínky při refinancování hypotéky, než měl u své stávající hypotéky. Nechte si spočítat úsporu!

Návod na vyplnění kalulačky:

  • V levém sloupci jsou sazby naší nabídky (úroková sazba a poplatky za vedení účtu).
  • Do pravého sloupce vyplňte svojí současnou úrokovou sazbu a poplatky.
  • Na závěr vyplňte částku, kolik Vám zbývá doplatit a kolik let Vám zbývá k doplacení.

Pokud se Vám bude úspora zamlouvat, není nic snazšího než dále vyplnit kontaktní formulář.

Pamatujte, že čím přesnější informace nám poskytnete, tím přesnější dokážeme připravit nabídku.

HypotékomatVaše stávající

%

let

Vyplňte hodnoty

Poskytujeme kompletní servis: vyřídíme vše od počátečního kontaktu až po smlouvu s bankou.

„Dobrý den, absolutní spokojenost. Výhodný úrok, precizní služby a servis. Fakticky hypotéka na klíč!!! včele doporučuji.“

— Jiří P., Praha

Další reference

Proč chtít refinancovat právě s Hypotékomatem?

Nejlepší úrokové sazby
Výjimečnosti našich nabídek refinancování dosahujeme na základě vyjednávání s partnerskými bankami. Na základě jednorázové akce a síly množstevního obchodování jsme tedy schopni vyjednat výrazně lepší podmínky, než jednotlivý zájemce.

Komplexní servis
Vám jako našim klientům nabízíme po celou dobu procesu žádosti o refinancování zdarma konzultace s hypotečním specialistou.

Online hypotéka
Žádost o refinancování je online a samozřejmě nezávazné a zdarma. Po vyplnění dostanete na email několik dobrých tipů od nás. Poté získáte nabídku na základě Vaší žádosti. Naši hypoteční specialisté Vás budou kontaktovat a předloží Vám možná řešení. A nebojte, nahánět Vás nebudeme;-)

Snížení rizika
Produkt refinancování hypotéky je určen těm, kteří již svůj úvěr na bydlení mají a nyní před koncem doby fixace by chtěli využít lepší nabídky a tím ušetřit finance za poplatky i úroky z úvěru. A to bezplatně! Dá se tedy říct, že po refinancování budete mít nižší měsíční splátky a tím budete méně zatěžovat svůj domácí rozpočet.

Individuální přístup
Každý žadatel o refinancování hypotečního úvěru má své vlastní možnosti a potřeby, kterým chceme maximálně vyhovět. I proto mají naši klienti vždy možnost bezplatné konzultace s hypotečním specialistou. Námi nabízené nabídky nejsou výjimečné svými číselnými parametry, ale třeba i možností předčasného splacení, vyjednání nepravidelných splátek apod.

Úspora času a financí
Tento aspekt jsme již vyřešili za Vás. Nemusíte tak sami obcházet všechny banky, abyste získali nejvýhodnější nabídku na refinancování Vaší stávající hypotéky. Hypotékomat již ze svého principu nabízí to nejlepší, co je možné na trhu získat. A to na jednom místě, bez nutnosti časových ztrát.

Důvěryhodnost
Vlastní bydlení je velmi osobní záležitost, která si žádá maximální bezpečnost a citlivý přístup. Naše důvěryhodnost je postavena na spokojenosti našich klientů a dlouhodobou spoluprací s předními bankovními domy v České republice.

Hypotékomat v číslech

5 876  řešených žádostí o hypotéku

2 , 09  naše průměrná úroková míra

2 166 032  Kč průměrná hypotéka

 

Napsali o nás

Líbí se Vám Hypotékomat? Sledujte ho dál!

Hypotékomat nabízí jen prověřené hypotéky od důvěryhodných a spolehlivých finančních institucí. Našimi partnery jsou především:

  • Česká spořitelna
  • MONETA Money Bank
  • Komerční banka
  • mBank
  • UniCredit Bank
  • Raiffeisenbank
  • Hypoteční banka