Financujete bydlení? Hypotékomat nabízí opravdu výjimečné hypotéky! Přesvědčte se sami!

Aktuální nabídka hypotéky:

Výše: od 0.3 miliónů Kč
Celková částka, kterou můžete získat.

LTV: až 95 % ceny
Maximální podíl banky na celkové částce.

Úrok: 2.09 % (5 let fixace)
Procento z celkové částky, které náleží bance.


Průměrný úrok dle FINCENTRUM HYPOINDEX je 2,51 %. Zdroj: Hypoindex.cz (6/2018)

Nevyhovuje vám nabídka? Napište nám svou představu.

Zadat rychložádost

Akční hypotéka

Hypoteční úvěr, nebo chcete-li hypotéka, je finanční produkt komerčních a hypotečních bank, který je poskytován na konkrétní účel spojený s vlastním bydlením. Může se jednat například o stavbu či koupi nového i starého obydlí, bez ohledu jestli se jedná o rodinný domek nebo byt.

Hypotéka se řadí mezi dlouhodobé úvěry, které mohou provázet i celým produktivním životem. Zvláště proto je nutné, aby byl úvěr nastaven optimálně pro potřeby klienta.

Refinancování hypotéky

Hypoteční úvěry, které jsou uzavřeny s bankou na určitou dobu s předem danou, fixovanou, úrokovou sazbou, se dají před koncem fixační doby refinancovat. Protože jsou finanční trhy v neustálém pohybu a protože je možné si uzavřít fixovaný úrok i pro další období je vhodné ještě před koncem této doby najít a vyjednat nové podmínky.

Protože si vážíme Vašeho času, tak jsme pro Vás vyjednali výhodné podmínky hypotečních úvěrů určených pro refinancování Vaší stávající hypotéky. O ně je možné rovněž zažádat.

Právní servis

Pro přípravu například Kupní smlouvy pro nákup nemovitosti Vám nabízíme naše právní služby poskytované právníkem zabývajícím především nemovitostmi.

 

Hypotékomat nabízí jen prověřené hypotéky od důvěryhodných a spolehlivých finančních institucí. Našimi partnery jsou především:

  • Česká spořitelna
  • MONETA Money Bank
  • Komerční banka
  • mBank
  • UniCredit Bank
  • Raiffeisenbank
  • Hypoteční banka