Financujete bydlení? Hypotékomat nabízí nejvýhodnější hypotéky na trhu! Přesvědčte se sami!

Na základě vámi zadaných údajů vytvoříme předběžnou kalkulaci

Výše: od 0.3 mil. Kč

LTV: až 95 % ceny

Úrok: 2.09 %

Hypoteční úvěr: 3 nebo 5 let fixace.

Podmínky sazby

 • hypotéka s LTV do 95%
 • zřízení bezplatného běžného účtu - špička na trhu, vše zdarma
 • kreditní karta - alespoň 5x použít za 6 měsíců (alespoň 500,-CZK/transakce)
 • pojištění Cardif - Úmrtí a Invalidita III.st.

LTV: Poměr výše úvěru k oceněné hodnotě zajištění (výše úvěru děleno hodnota nemovitosti).

Pamatujte, že čím přesnější informace nám poskytnete, tím přesnější dokážeme připravit nabídku. Po odeslání formuláře budete kontaktováni pro ověření správnosti údajů.

Hvězdička (*) značí povinný údaj. Symbol (?) skrývá nápovědu.

ano

ano

Po kliknutí na tlačítko ODESLAT, Vás bude kontaktovat profesionální finanční poradce, který Vám zodpoví Vaše dotazy a vyřídí Vaši hypotéku. Proto prosíme, uvádějte kontaktní údaje správně.

Proč chtít hypotéku právě od Hypotékomatu?

Hypotékomat Průměr trhu
úrok 2,09 % 2,51 %
úvěr 2 500 000 Kč
fixace úroku 5 let
výše měsíční splátky 10 706 Kč 11 228 Kč
zaplaceno za dobu fixace 642 374 Kč 673 681 Kč
úspora s Hypotékomatem 31 306 Kč

Poznámka: zjednodušený modelový příklad bez úvahy daňové úlevy, délka splácení je 25 let.

Nejnižší úrokové sazby
Díky velkému objemu žádostí a zprostředkovaných hypoték jsme schopni vyjednat u bank ty nejlepší možné podmínky a nabídnout tak jednu z nejnižších úrokových sazeb, často dokonce nižší v porovnání s přímou nabídkou od bank.

Úspora času a financí
Hypotéku vyřešíte v pohodlí svého domova, nemusíte tak sami obcházet všechny banky, abyste získali nejvýhodnější nabídku. Makléři řeší vše za Vás.

Profesionalita
Pro Hypotékomat vybíráme jen profesionální makléře s dlouholetými zkušenostmi, kteří jsou schopni odborně zpracovat poptávky všech klientů.

Důvěryhodnost
Vlastní bydlení je velmi osobní záležitost, která si žádá maximální bezpečnost a citlivý přístup. Naše důvěryhodnost je postavena na spokojenosti našich klientů a dlouhodobou spoluprací s předními bankovními domy v České republice.

Komplexní servis
Zastřešujeme komplexní servis hypotečních služeb, počínaje bezplatnou předběžnou konzultací s hypotečním specialistou a konče předběžným odhadem či zhotovením kupní smlouvy na nemovitost.

Individuální přístup
Každý žadatel o hypoteční úvěr má své vlastní možnosti a potřeby, kterým chceme maximálně vyhovět. I proto mají naši klienti vždy možnost bezplatné konzultace s hypotečním specialistou. Námi nabízené hypotéky nejsou výjimečné svými číselnými parametry, ale i možností předčasného splacení apod.

Online hypotéka
Vyplnění online žádosti je nezávazné a samozřejmě zdarma. Krátce po jejím vyplnění Vás budeme kontaktovat a doplníme si potřebné informace, abychom Vám byli schopni nabídnout nejlepší řešení. Následně Vám bude přidělen kvalifikovaný poradce, který bude ve Vaší blízkosti, poradí Vám a bude s Vámi po celou dobu Vašeho případu.

Zodpovědnost
Možná to někoho překvapí, ale jako hypoteční makléři se chováme zodpovědně především vůči Vám. Pokud během kontaktu zjistíme, že by hypoteční úvěr pro Vás nebyl momentálně vhodným řešením, naším doporučením bude oddálení zadlužení.

Hypotékomat nabízí jen prověřené hypotéky od důvěryhodných a spolehlivých finančních institucí. Našimi partnery jsou především:

 • Česká spořitelna
 • MONETA Money Bank
 • Komerční banka
 • mBank
 • UniCredit Bank
 • Raiffeisenbank
 • Hypoteční banka