Financujete bydlení? Hypotékomat nabízí opravdu výjimečné hypotéky! Přesvědčte se sami!

Poskytujeme kompletní servis: vyřídíme vše od počátečního kontaktu až po smlouvu s bankou.

„Dobrý den, absolutní spokojenost. Výhodný úrok, precizní služby a servis. Fakticky hypotéka na klíč!!! včele doporučuji.“

— Jiří P., Praha

Další reference

Hodnotíme český finanční trh a prostřednictvím článků z Vám z něj přinášíme řadu aktualit.

Financování koupě nemovitosti: První kroky před podpisem rezervační smlouvy

alt

Přinášíme vám seriál s doporučeními, kterými je dobré se řídit, aby i Vaše pořízení nového bydlení bylo fajn. Autorem článku je zkušený finanční poradce Ing. Vladimír Weiss a právník Mgr. Michal Diamant.

19. 07. 2018

Celý článek

Jak dlouho trvá vyřízení hypotečního úvěru?

alt

Při financování nemovitosti není otázka JAK ta jediná podstatná. Důležitá je rovněž odpověď na otázky JAK RYCHLE.

12. 07. 2018

Celý článek

Rozhovor s odborníkem: Na co všechno si dát pozor v případě koupě nemovitosti

alt

Pořízení vlastního bytu nebo rodinného domu není jako nákup v samoobsluze. Na co všechno si dát pozor při koupi nemovitosti? S čím vším pomůže realitní kancelář? Jak poznat tu seriózní? Jaká je férová provize? Jaký je očekávaný vývoj cen...

28. 06. 2018

Celý článek

Jaké finanční produkty jsou nutné k hypotečnímu úvěru?

alt

Odpověď je jednoduchá. Kromě pojištění nemovitosti a běžného účtu nepotřebujete nic. Opravdu. Pokud Vás tedy nějaký bankéř přesvědčuje, že pojištění schopnosti splácet či životní pojištění mít musíte, tak se ve většině případů jedná o populární...

24. 05. 2018

Celý článek

Fixace vs. Float. Jakou sazbu zvolit?

alt

Toť otázka! Zatímco díky fixaci máte své „jisté“, pohyblivá sazba může být dobrým služebníkem, ale také zlým pánem. Jak tedy vybrat? No přeci podle vlastního postoje k riziku.

19. 04. 2018

Celý článek

Proč chtít hypotéku právě od Hypotékomatu?

Nejnižší úrokové sazby a poplatky
Díky velkému objemu žádostí a zprostředkovaných hypoték jsme schopni vyjednat u bank ty nejlepší možné podmínky a nabídnout tak jednu z nejnižších úrokových sazeb a minimální poplatky, často dokonce nižší v porovnání s přímou nabídkou od bank.

Úspora času a financí
Hypotéku vyřešíte v pohodlí svého domova, nemusíte tak sami obcházet všechny banky, abyste získali nejvýhodnější nabídku. Makléři řeší vše za Vás.

Profesionalita
Pro Hypotékomat vybíráme jen profesionální makléře s dlouholetými zkušenostmi, kteří jsou schopni odborně zpracovat poptávky všech klientů.

Důvěryhodnost
Vlastní bydlení je velmi osobní záležitost, která si žádá maximální bezpečnost a citlivý přístup. Naše důvěryhodnost je postavena na spokojenosti našich klientů a dlouhodobou spoluprací s předními bankovními domy v České republice.

Komplexní servis
Zastřešujeme komplexní servis hypotečních služeb, počínaje bezplatnou předběžnou konzultací s hypotečním specialistou a konče předběžným odhadem či zhotovením kupní smlouvy na nemovitost.

Individuální přístup
Každý žadatel o hypoteční úvěr má své vlastní možnosti a potřeby, kterým chceme maximálně vyhovět. I proto mají naši klienti vždy možnost bezplatné konzultace s hypotečním specialistou. Námi nabízené hypotéky nejsou výjimečné svými číselnými parametry, ale i možností předčasného splacení apod.

Online hypotéka
Vyplnění online žádosti je nezávazné a samozřejmě zdarma. Krátce po jejím vyplnění Vás budeme kontaktovat a doplníme si potřebné informace, abychom Vám byli schopni nabídnout nejlepší řešení. Následně Vám bude přidělen kvalifikovaný poradce, který bude ve Vaší blízkosti, poradí Vám a bude s Vámi po celou dobu Vašeho případu.

Zodpovědnost
Možná to někoho překvapí, ale jako hypoteční makléři se chováme zodpovědně především vůči Vám. Pokud během kontaktu zjistíme, že by hypoteční úvěr pro Vás nebyl momentálně vhodným řešením, naším doporučením bude oddálení zadlužení.

Potřebujete snad ještě více důvodů pro Hypotékomat?

Řekněte si o svou hypotéku

Hypotékomat v číslech

5 892  řešených žádostí o hypotéku

2 , 09  naše průměrná úroková míra

2 166 662  Kč průměrná hypotéka

 

Napsali o nás

Líbí se Vám Hypotékomat? Sledujte ho dál!

Hypotékomat nabízí jen prověřené hypotéky od důvěryhodných a spolehlivých finančních institucí. Našimi partnery jsou především:

  • Česká spořitelna
  • MONETA Money Bank
  • Komerční banka
  • mBank
  • UniCredit Bank
  • Raiffeisenbank
  • Hypoteční banka